Aktuality

V aktualitách naleznete veškeré novinky v ubytování U Bačmana, vydání cestovního pomocníka "Cestování s Bačmanem" a kulturní akce, které by Vás mohli zajímat.

Lze se v obci najíst? Kde je nejbližší restaurace? Co by jste nám doporučil? Na základě těchto otázek jsme vytvořili na webových stránkách novou sekci s názvem Gastronomické služby. Zde naleznete jak probíhá stravování přímo v ubytovacím zařízení. Pro větší skupiny při rezervaci s předstihem jsme schopni zajistit grilování a zabíjačkové hody od p....

Součástí ubytovacích služeb se stane vinárna pro 6-8 osob k popíjení lahodných regionálních vín z Mělnické a Litoměřické podoblasti. Po domluvě s Bačmanem mohou vinárnu využívat hosté po celou dobu svého pobytu. Naleznete zde široký sortiment vín - až 300 druhů lahvových vín. Též pro Vás připravujeme menu studených pokrmů či externí cateringové...

Vizitka

14.04.2019

Stále se Vám snažíme nabídnou něco nového. Děkujeme, že k nám jezdíte.

Chcete zmizet ze všedního světa a zažít klidnou atmosféru někde jinde než doma? Přijeďte na víkend navštívit Ubytování U Bačmana. Po příjezdu a ubytování hostů jsou Bačmanem doporučeny tyto varianty zábavy a relaxace.

Vojtek Jurczak

25.08.2018

Když jsem uvažoval nad webovými stránkami, vždy jsem si je představoval s videoprezentací, kde host může spatřit co nejvíce charakteristických kulturních krás uvnitř obývaného regionu. Vojtek Jurczak Vaší představu přemění v realitu. Velmi si vážíme tvojí ochoty a děkujeme.