Kdo je Bačman?

     Ubytování ve svém názvu nese vzpomínku na rodinného přítele, který bydlel v tomto domě, tehdy ještě v původním stavu před rozsáhlou rekonstrukcí, která dala stavení aktuální ráz. Muž, kterému ve vsi neřekl nikdo jinak než Bačman, byl nejlepším traktoristou pod Řípem :), milující chvilky na zápraží s lahví lahodného piva v ruce.Provozovatelé: Markéta, Tomáš, Davídek a Lukášek
Provozovatelé: Markéta, Tomáš, Davídek a Lukášek

Reference

Spacious house and terrace, very clean, and very friendly host. We enjoyed our stay very much.

Thank you very much Nicolai.


We enjoyed our stay at Thomas' house very much. He is a very kind and helpful host. We especially liked sitting at the terrace outside or inside the spacious house.


Renee, it was a pleasure to be able to accommodate you.

Ruhig gelegenes und perfekt eingerichtetes Ferienhaus. Im Haus finden Sie alles, was Sie brauchen. Super Kommunikation mit dem Vermieter, einwandfreies Check in und klasse Aufenthalt. Vielen Dank. Ich kann es super weiterempfehlen!

Vielen Dank Elena


Byla jsem s rodinou na Chalupě u Bačmana" ve Ctiněvsi a musím napsat, že vše co bylo v nabídce na internetu splnilo naše očekávání - čistota, vybaveni kuchyně a pokojů, velké prostory pro velkou rodinu, možnost parkování, hraci prvky pro děti a velmi příjemné a vstřícné jednání majitele.

Děkujeme a těšíme se na další návštěvu.